دکتر محسن پیروز هاشمی

دارای بورد پیوندموی طبیعی از آمریکا ABHRS


معرفی :

دکتر محسن پیروزهاشمی موسس کلینیک پوست و پیوند موی طبیعی بیمارستان گاندی از سال ١٣٨٢ در زمینه زیبایی و کاشت مو و.... فعالیت می‌کنند. ایشان عضو انجمن جهانی (ISHRS)، انجمن اروپایی (ESHRS) و انجمن آسیایی (AAHRS) پیوند موی طبیعی می‌باشند. همچنین ایشان دارای بورد پیوند موی طبیعی از کشور امریکا (ABHRS) به‌عنوان بالاترین مدرک معتبر در زمینه پیوند موی طبیعی می‌باشند.


دکتر محسن پیروز هاشمی

توضیحات

دکتر محسن پیروز هاشمی متولد سال 1349 در شهر تهران هستند ایشان تحصیلات خود را در مقطع پزشکی عمومی سال 1374 در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رسانند و در سال 1378 موفق به اخذ بورد تخصصی بیهوشی و مراقبت های ویژه با رتبه اول کتبی از دانشگاه شهید بهشتی گردیدند. ایشان از سال 1384 به صورت تخصصی شروع به فعالیت در زمینه پیوند موی طبیعی نمودندو در سال 2006 به عضویت انجمن جهانی پیوند مو ISHRS درآمدند و بعد از آن موفق به اخذ مدرک بورد پیوند موی طبیعی از کشور امریکا (ABHRS) که معتبرترین مدرک تخصصی در زمینه جراحی پیوند مو در سراسر دنیاست ، گردیدند بی شک داشتن این مدرک برای جراح پیوند مو اعتباری ارزشمند است و نشان از بالاترین سطح دانش حرفه ای در زمینه پیوند مو، سالها تجربه و انجام تعداد زیادی جراحی موفق در زمینه با پیوند مو می باشد. مراحل کسب این مدرک شامل دو مرحله امتحان کتبی و شفاهی می باشد که آقای دکتر پیروزهاشمی در سال 2012 امتحان کتبی را در کشور کره جنوبی و درسال 2013 در ماه فوریه درامتحان شفاهی جهت کسب مدرک بورد در شهر هیوستون آمریکا شرکت نموده و موفق به کسب مدرک گردیده اند. ایشان همچنین عضو انجمن اروپایی (ESHRS) و انجمن آسیایی (AAHRS) پیوند موی طبیعی نیز می باشند.

دکترمحسن پیروزهاشمی موسس و مسئول فنی کلینیک تصویر جوانی و سهامدار کامل بخش پوست ، مو ، لیزر و پیوند موی بیمارستان گاندی هستند و در 17 سال زمانی که شروع به فعالیت در زمینه پیوند موی طبیعی نموده اند ، سابقه انجام بیش از 10000 پیوند موی طبیعی ، ریش، ابرو و مژه را داشته اند .

بالا